HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

40 yılı aşkın geçmişiyle şirketimiz Polat Profil Bükme Metal Müh. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti metal işleri konusunda sektörde polat büküm, polat metal, polat sac ve polat trapez olarak anılıyor.

Ürün ve hizmet çeşitliliği, " yaşamak, üretmek ve öğrenmektir " felsefesiyle sürekli yenilenen, öğrenen, gelişen ve bunu çalışan ve müşterilerine aktaran dinamik yapısı, çözüm sunma ve taleplere hızlı cevap verebilme kabiliyeti, kaliteden ödün vermeyen iş disiplini ve prensipleri ile tanınıyor. 

27/200 form trapez sac üretimi, galvaniz sac, boyalı sac, galvanizli yapı elemanları ile çatı cephe kaplama, çelik konstrüksiyon, demir doğrama, mimari uygulamalar ve inşaat, dkp sac, hrp sac, siyah sac ile makine, otomotiv, mobilya alanındayız.

Demir çelik ürünlerinin üretici ve tüketicilere toptan ve perakende satışında, fabrikadan satışa tüccar konumunda.


Bükülmüş galvaniz sac, bükülmüş boyalı sac, bükülmüş sac, lazer kesim, bükülmüş profil ve bükülmüş boru gibi yardımcı ve nihai ürünlerimiz, fabrikasyon ürünler ve makine tezgah alt yapısı ve yine yetişmiş çalışan kadrosuyla kurumsal ve bireysel her türlü talebin, ihtiyacın çözüme kavuştuğu bir metal atölyesi olma tercih edilme sebebidir.

Bursa'da kurulu şirketimiz;

Değişmek ve güncellenmek çağımızın bir zorunluluğudur düşüncesiyle internet araçları, e-ticaret, sosyal medya üzerinde etkin olarak faaliyette bulunmaktayız ve ürün hizmet alanını Türkiye geneline yaymak ve satış ağları kurmaya devam ediyoruz.

Sosyal sorumluluk projelerini destekliyoruz, metal işleri alanında yetişmiş eleman, malzeme bilgisi, makine tezgah kullanımı, mesleğin kurallarına göre yapılması, mesleki değerler konusunda projelere katılıyor ve çalışmalar yapıyoruz.

Okan Cem Polat